Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

Aktualizacja: 2012-09-22

Wysoka

WYSOKA to kameralny dom położony na jednym z czerniawskich wzniesień, z dala od zgiełku centrum Świeradowa-Zdroju, na skraju świerkowego lasu. Powstał z miłości właścicieli do piękna okolicznej przyrody i atmosfery tajemniczych Gór Izerskich

Starając się zachować harmonię z wiejskim otoczeniem gospodarze urządzili dom i ogród tak, aby pobyt tutaj dawał odpoczynek od miejskiego zgiełku i stresów. Pomaga w tym sama natura. Tutejszy mikroklimat, będący efektem połączenia surowego górskiego powietrza, olejków eterycznych z lasów świerkowych, gleby i wody bogatych w składniki mineralne, idealnie wpływa na samopoczucie.

W domu gościnnym WYSOKA znajduje się siedem pokojów z łazienkami, mogących pomieścić 25 osób. Do dyspozycji gości jest także zaplecze kuchenne i jadalnia z kominkiem. W ogrodzie, którego granica z lasem już niemal się zatarła znajduje się wiele zakątków sprzyjających odpoczynkowi i zachęcających do podziwiania pięknych widoków. Dzieci będą się doskonale czuły na placu zabaw ze zjeżdżalnią, piaskownicą i trampoliną.

WYSOKA jest idealna dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi, jak również dla grup przyjaciół i znajomych, chcących wspólnie spędzić czas. To miejsce na małe okolicznościowe imprezy, zjazdy, konferencje czy szkolenia, a piękny plenery tworzą niepowtarzalny klimat dla imprez integracyjnych na świeżym powietrzu. Świetnie poczują się tutaj zarówno piechurzy, grzybiarze, jak i rowerzyści i narciarze oraz ci, którzy preferują turystykę samochodową.

Dla grup zorganizowanych WYSOKA oferuje atrakcyjne zniżki oraz zapewnia profesjonalną obsługę przewodników. Właściciele organizują również wycieczki po okolicach Gór Izerskich i do sąsiednich krain: do Pragi, Skalnego Miasta, a nawet Drezna. Dla kuracjuszy oferują zniżki w centrach rehabilitacyjnych Czerniawy-Zdrój.

WYSOKA

Dom gościnny (noclegi i wyżywienie)

  • ul. Sudecka 23
  • Świeradów-Zdrój / Czerniawa-Zdrój
  • tel. 757 845 138
  • kom. 603 297 227
  • pensjonatwysoka@o2.pl

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl