Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Szklarska Poręba  » Jakuszyce  » Wojciech Judka - instruktor narciarstwa biegowego

Aktualizacja: 2012-11-27

Wojciech Judka - instruktor narciarstwa biegowego

Wojciech Judka świadczy usługi profesjonalnego instruktażu biegowego. Posiada uprawnienia Polskiego Związku Narciarskiego. W sezonie letnim prowadzi zajęcia nordic walking

Jako młody zawodnik Wojciech Judka uczęszczał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie. Trenował biathlon. Startował także w długodystansowych biegach narciarskich König Ludwig Lauf (Niemcy) i Marcialonga (Italia), należących do ligi biegów techniką klasyczną Worldloppet.

Instruktaż prowadzony przez W. Judkę odbywa się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i umiejętności przekazywane są profesjonalnie. Trening dedykowany początkującym narciarzom, turystom, biegaczom-amatorom, polega na pracy nad techniką.
Składa się na niego bieganie przez 15-20 minut bez kijów dla wyćwiczenia prawidłowego krok. Następnie bieganie z kijami aby wyeliminować błędy i poprawić sylwetkę stylu klasycznego. W dalszej kolejności instruktor uczy biegać jednokrokiem - to technika stosowana na odcinkach płaskich i lekko z góry. Na koniec trenuje technikę półpługu i pługowania.

Z zaawansowanymi biegaczami instruktor przeprowadza treningi w zależności od stopnia wytrenowania i umiejętności. Trening na biegówkach zalecany jest maratończykom, kajakarzom, a przede wszystkim kolarzom. Bieganie na nartach wzmacnia wydajność mięśnia sercowego.

Koszt treningu zaczyna się od 60 zł za osobę. Oczywiście możemy trenować grupowo. Im więcej osób - tym taniej: 80 zł za dwie, 90 zł za trzy, 120 zł za cztery osoby itd. To standardowe ceny na Polanie Jakuszyckiej.

Wojciech Judka organizuje również imprezy integracyjne dla firm - obsłużył już ich wiele z całej Polski.

Aby umówić się na trening wystarczy zadzwonić z jednodniowym wyprzedzeniem. Wojciech Judka udziela także informacji o warunkach jakie panują na trasie. Świadczy także usługi serwisowe: smarowanie nart, konserwacja sprzętu na lato, dobór nart i kijów itp.

Wojciech Judka jest również instruktorem nordic walking. Latem oprowadza turystów z kijami po pięknych Górach Izerskich.

Wojciech Judka

Instruktor narciarstwa biegowego

  • kom. 601 988 437, 607 061 975

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl