Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

Aktualizacja: 2017-01-16

Willa POKUSA

Kameralna, uwodząca swojską atmosferą przedwojenna willa, która jest wymarzonym miejscem odpoczynku i zabawy

Willa POKUSA, położona na styku malowniczych Gór Izerskich i potężnych Karkonoszy, oferuje wszystko co najlepsze w tych krainach.
Stylowo i funkcjonalnie urządzonych 10 pokojów (2-, 3- i 4-osobowych), zapewnia wygodny nocleg dla 28 osób. Wystrój wnętrz i wyposażenie sprawiają, że są przyjazne podróżującym rodzinom, szukającym chwili wypoczynku parom jak i przemierzającym górskie szlaki samotnym wędrowcom. Używane w przestronnych wnętrzach naturalne barwy i materiały idealnie współgrają z żywymi kolorami górskiej przyrody.

Widoczna z okien panorama Karkonoszy oraz Gór Izerskich zachęca latem do wyjścia na znajdujące się tuż za progiem górskie szlaki. Zimą wystarczy przejść 250 m, by znaleźć się w raju białego szaleństwa – pod nowoczesnym wyciągiem Karkonosze Express. Wieczorową porą goście mogą spędzić czas w tętniącym życiem centrum Szklarskiej Poręby, odległym o 400 metrów, lub... sączyć grzane wino przy trzaskającym ogniem kominku.

Aby zapewnić spokojny wypoczynek po całodziennych wycieczkach górskich lub szusowaniu na ośnieżonych trasach, Willa POKUSA udostępnia: bezpieczny parking, zadaszone miejsce na grilla oraz szybkie i darmowe Wi-Fi, z którego można korzystać na przestronnym tarasie, podziwiając widoki na Karkonosze i Góry Izerskie.

Każdy, kto marzy o świeżej, aromatycznej kawie lub gorącym posiłku o dowolnej porze dnia może skorzystać z sali wypoczynkowej, gdzie czeka w pełni wyposażona kuchnia oraz aneks jadalny mieszczący do 20 osób. Warto tu przyjść wieczorem, by usiąść przy trzaskającym żywym ogniem kominku i rozegrać partyjkę...

We Willi POKUSA zatrzymamy się na zimowy wypoczynek (1 października → 31 marca) za 60 zł/os., zaś latem (1 kwietnia → 30 września) - 50 zł/os.

Willa Pokusa

  • ul. Okrzei 11
  • 58-580 Szklarska Poręba
  • tel. 75 717 20 66, kom. 735 932 476
  • willapokusa.pl
  • willapokusa@wp.pl

Tagi:  ·pensjonat

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl