Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Szklarska Poręba  » Jakuszyce  » Stacja Jakuszyce

Aktualizacja: 2011-12-21

Stacja Jakuszyce

Stacja Jakuszyce to wypożyczalnia biegowego sprzętu narciarskiego i firmowy sklep SALOMON. Sposób przechowywania i serwisowania sprzętu w wypożyczalni zapewnia komfort jego użytkowania

Dla satysfakcji naszych klientów staramy się dorównać najwyższym, światowym standardom. W sklepie stacjonarnym i internetowym oferujemy w atrakcyjnych cenach markowy sprzęt i odzież renomowanej firmy SALOMON®.

Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta, doradztwo oraz odpowiednia motywacja, pozwalają na czerpanie radości z najzdrowszej formy zimowego sportu i rekreacji, jaką niezaprzeczalnie jest narciarstwo biegowe. Dodając do tego "piękne okoliczności przyrody" jest pewne, że Jakuszyce zaczarują każdego kto tutaj przyjedzie.

Stacja-Jakuszyce pracuje na specjalistycznym oprogramowaniu komputerowym, co gwarantuje szybkie i sprawne wypożyczenie oraz zwrot sprzętu przy minimum formalności.
Wypożyczalnia oferuje bezpłatne przechowanie rzeczy osobistych w zamykanych, numerowanych szafkach bagażowych.
Zapewnia również pełny serwis nart biegowych. Obsługa korzysta z najlepszych narzędzi serwisowych oraz markowych preparatów eksploatacyjnych firmy Holmenkol.

Stacja-Jakuszyce to nie tylko wypożyczalnia i serwis. Firma jest organizatorem cyklu zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów SALOMON NORDIC SUNDAY. To pierwsza w Polsce cykliczna impreza dla wszystkich biegających na nartach, dla których jest to forma aktywności ruchowej, sposobem spędzania wolnego czasu w dobrym towarzystwie i pięknym otoczeniu oraz pragnących sportowej rywalizacji. Przewidziane w regulaminie aż 44 kategorie pozwalają na wyrównanie szans i zachęcają do startu reprezentantów wszystkich pokoleń. PULA NAGRÓD 50 000 PLN.

Biegaj w Jakuszycach! Szczegóły ».

Stacja-Jakuszyce

Wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego

  • Polana Jakuszycka
  • budynek "Biegu Piastów"
  • tel. 668 667 088
  • sklep@stacjajakuszyce.pl
  • www.stacjajakuszyce.pl

Tagi:  ·wypożyczalnia nart ·wypożyczalnia sprzętu sportowego

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl