Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

Aktualizacja: 2010-11-15

Neco

Pensjonat położony w centrum miejscowości Malá Skála, w malowniczej dolinie rzeki Jizery, u wrót do Czeskiego Raju

Pensjonat oferuje przyjemne zakwaterowanie w komfortowo wyposażonych apartamentach z własną kuchnią, łazienką i toaletą, ale również w pokojach turystycznych.
Na parterze znajdują się pokoje 3-8 osobowe, które w sumie pomieszczą 47 osób.

Pokoje są urządzone w prosty i praktyczny sposób. Mają wspólne łazienki i toalety. Goście z tej części pensjonatu mają do dyspozycji małą wyposażoną kuchnię (naczynia, kuchenka, lodówka) oraz zestaw wypoczynkowy.
Wielka wspólna jadalnia pomieści nawet 50 osób.

Na pierwszym piętrze znajduje się 6 apartamentów w różnej wielkości (3-9 łóżek) - łącznie 32 łóżek. Każdy apartament posiada własną łazienkę i toaletę, telewizję oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką. Trzy apartamenty posiadają dodatkowo balkon lub taras.

WiFi, bar (sprzedaż napojów, piwa, wina, słodyczy, orzeszków itp.), zestaw wypoczynkowy na tarasie (możliwość zrobienia grilla) oraz mały plac zabaw dla dzieci to dodatkowe walory pensjonatu.

Kiedy warunki nie sprzyjają zabawom w ogrodzie najmłodsze dzieci znajdą w pensjonacie dużą ilość zabawek, a dla starszych są gry towarzyskie i karty.
Samochody można parkować przed pensjonatem lub w zamkniętym podwórzu.

Gościom indywidualnym gospodarze oferują zakwaterowanie ze śniadaniem lub bez. Grupom zapewniają śniadania, a także wyżywienie całodobowe.

Ceny w pokojach turystycznych wahają się (zależnie od pory roku) od 180 do 240 CZK, a apartamenty w cenie od 820 do 2055 CZK.
Śniadanie kosztuje 95 CZK, a opłata miejscowa 14 CZK za dobę.
Dzieciom do lat 3 nie przysługuje bezpłatne łóżko.
Małe rasy psów oraz kotów to koszt 50 CZK na dobę.
W czasie wakacji (lipiec-sierpień) możliwe są wyłącznie pobyty tygodniowe (7-dobowe - obowiązuje w apartamentach) oraz pobyty weekendowe (min. 2 doby - obowiązuje w części turystycznej).

Jeżeli lubią Państwo pieszą turystykę, jazdę na rowerze, wspinaczkę skalną, rafting lub spływy kajakowe, labirynty skalne, stare grody i zamki, lub tylko szukacie odpowiedniego miejsca na wypoczynek z książką i przyjaciółmi to Malá Skála może być idealną bazą. Z powodu swego wyjątkowego położenia w u wrót Raju Czeskiego jest odpowiednim miejscem na wakacje z dziećmi, wycieczkę szkolną, zgrupowanie klubu sportowego, ale też na spędzenie romantycznego weekendu.

Biuro podróży prowadzące pensjonat specjalizuje się w obsłudze rodzin z dziećmi, grup i imprez firmowych. Świadczy usługi w realizacji programów outdoorowych dla gości indywidualnych i grup (wspinaczka, rafting, kajakarstwo, kolarstwo górskie itd.)

Języki: czeski, angielski, polski.


Pensjonat Neco

  • Malá Skála 54
  • 46822 Železný Brod
  • tel. +420 605 723 442, +420 251 013 561
  • fax +420 251 013 564
  • info@penzionneco.cz, mail@discovery.cz
  • www.penzionneco.cz

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl