Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

Aktualizacja: 2010-06-17

Malwa

Pensjonat MALWA położony jest w jedynym w swoim rodzaju miejscu Świeradowa-Zdroju, wspaniałego i przez wielu gości z różnych krajów słusznie wysoce cenionego kurortu

W ciągu kilku minut spokojnego spaceru dotrzecie Państwo z pensjonatu do centrum miasta z Parkiem Zdrojowym i słynnym Domem Zdrojowym, w którego najdłuższej hali spacerowej Dolnego Śląska (z drzewa modrzewiowego, o długości 80 m) można w spokoju wypić łyk leczniczej wody radonowej.

Pensjonat położony jest poza drogami najbardziej uczęszczanymi przez przechodniów, co gwarantuje ciszę i spokój. Pensjonat leży na parceli o wielkości ok. 7500 m2, co daje poczucie wolności i przestrzeni. Z łąki przed budynkiem macie Państwo wspaniały widok na pięknie zalesioną Sępią Górę.

W ofercie pensjonat ma dla gości pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe o standardowym wyposażeniu. Każdy pokój posiada własną toaletę z natryskiem oraz telewizor i radio.

Wszystkie Państwa życzenia spełni miła i profesjonalna obsługa pensjonatu, z którą będziecie Państwo mogli porozumieć się także w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

Własna kuchnia zapewnia domowe i smaczne posiłki (standardowo śniadanie i ciepłą kolację). Do dyspozycji gości jest parking, miejsce na ognisko oraz sala klubowa z dobrze zaopatrzonym barem, kominkiem i telewizorem.

Pensjonat otwarty jest przez cały rok. Mile widziane są zarówno pojedyncze osoby, jak i zorganizowane grupy, niezależnie od planowanego czasu trwania pobytu.

Pensjonat MALWA

  • ul. Bronka Czecha 2
  • 59-850 Świeradów-Zdrój
  • GPS N:50°54’30.42’’ E:15°19’40.39’’
  • tel./fax. 757 816 630
  • malwa@pensjonat-malwa.pl

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl