Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Pogórze Izerskie  » LOTY BALONEM

Aktualizacja: 2016-01-07

LOTY BALONEM

Syk gorącego powietrza napełniającego czaszę balonu, a potem już tylko imponujące widoki, cisza i nieokreślone poczucie zawieszenia w czasie i przestrzeni

BALLOON EXPEDITION oferuje niezwykłą podniebną przygodę. Widoki na góry z góry, czyli loty balonem na ogrzane powietrze.

Polecieć możesz praktycznie wszędzie. Najchętniej załoga BALLOON EXPEDITION żegluje nad Pogórzem Izerskim i Karkonoszami. Także w okolicach Wrocławia i Warszawy. Są mobilni, więc mogą dojechać w dowolne miejsce w Polsce.

Od ilu lat o tym marzysz?

Na specjalne życzenie zorganizują przelot także poza granicami państwa, by podziwiać np. zamki nad Loarą lub toskańskie wzgórza.
WYPRAWĘ BALONEM możesz przeżyć wszędzie, gdzie zamarzysz.

Z kosza balonu można zobaczyć wiele pięknych i widokowych miejsc. BALLOON EXPEDITION zadbało o to, by w podniebną podróż mogły się wybrać osoby starsze i o ograniczonej mobilności ruchowej. Do tego typu lotów przeznaczony jest kosz z drzwiami i specjalne fotele lotnicze, które gwarantują pasażerom wysoki komfort lotu.

Organizatorzy lotów balonem podkreślają dbałość o bezpieczeństwo pasażerów. Nie idą na żadne kompromisy i stosują starą lotniczą zasadę: lepiej żałować, że się zostało na ziemi, niż że polecieliśmy.

Lot balonem można odbyć O KAŻDEJ PORZE ROKU

Każda pora roku gwarantuje nam niezapomniane, zapierające dech w piersiach widoki.
Lecz nie każde warunki pogodowe, więc przez wyborem terminu pamiętajcie, by uwzględnić prognozę i aktualną pogodę. To ma być przecież PRZYGODA! Dla wielu z nas, prawdopodobnie jedna z najwspanialszych w życiu.

Szczegóły, ceny i wszelkie informacje niezbędne by wziąć udział w WYPRAWIE BALONEM otrzymacie na stronie internetowej BALLOON EXPEDITION

BALLOON EXPEDITION

Izabela Borkowska-Barnaś

  • Ubocze 300
  • 59-620 Gryfów Śląski
  • tel: +48 888 170 200
  • kontakt@wyprawabalonem.pl
  • wyprawabalonem.pl

Tagi:  ·loty balonem ·usługi turystyczne ·loty widokowe

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl