Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

Aktualizacja: 2012-10-22

IZER-SKI

Nauczenie się jazdy na nartach czy snowboardzie nie jest skomplikowane, ale bezpieczniej jest to robić pod okiem profesjonalisty. W szkole narciarstwa i snowboardu IZER-SKI

Szkoła narciarstwa i snowboardu IZER-SKI prowadzi swoją działalność na stokach przy wyciągach narciarskich Barbara oraz Flins Express. Są to wymarzone miejsca do nauki podstaw narciarstwa i snowboardu.
Bezpośrednio przy wyciągach znajdują się wypożyczalnie sprzętu oraz bar w Izerskiej Chacie, gdzie każdy może odpocząć i spróbować miejscowych specjałów - smażonego na płycie kamiennej pstrąga i grillowanych oscypków.
Na życzenie bardziej zaawansowanych klientów prowadzimy również lekcje na trudniejszych stokach przy wyciągu Kamieniec, Izery oraz kolei gondolowej SKI&SUN.

Instruktorzy to absolwenci szkół pedagogicznych (AWF oraz WSKFiT) z uprawnieniami instruktorów narciarstwa i snowboardu. Dla nich białe szaleństwo to przede wszystkim wielka pasja - subkultura.
Czerpią wielką przyjemność z uprawiania sportów zimowych, a jeszcze większą z dzielenia się z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.
Życzliwość i profesjonalizm instruktorów przejawia się w poważnym traktowaniu każdego ucznia, a jego uśmiech i satysfakcja to największa nagroda.

Szkoła narciarstwa i snowboardu IZER-SKI

Świeradów-Zdrój

  • Łukasz Karliński - instruktor narciarstwa zjazdowego - izer.ski.lukasz@gmail.com, tel. 888 443 948
  • Roman Kapszewicz - instruktor narciarstwa zjazdowego - izer.ski.romek@gmail.com, tel. 604 550 246

Tagi:  ·usługi turystyczne ·wyciąg narciarski ·stok narciarski

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl