Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Leśna  » Wolimierz  » Huskyfarm

Aktualizacja: 2011-03-17

Huskyfarm

Gospodarstwo agroturystyczne HUSKYFARM położone, u podnóża Gór Izerskich oferuje gościom miłą domową atmosferę, wygodne pokoje z łazienkami i TV, wypoczynek w stylowym salonie kominkowym oraz pyszną domową kuchnię

Niezależnie od pory roku każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: piesze i rowerowe szlaki turystyczne, spływy kajakowe, jeziora i lasy, zabytki architektury, pobliskie stoki narciarskie i trasy biegowe zapewniają wiele niezapomnianych atrakcji.

Kilkudniowy wypoczynek w HUSKYFARM pozwoli zapomnieć o troskach i odzyskać wewnętrzny spokój. Licencjonowani instruktorzy sportu psich zaprzęgów wprowadzą gości w świat husky, przybliżą historyczne dzieje powstania i kształtowania się rasy i opowiedzą o potrzebach i wymaganiach husky jak również o początkach i rozwoju mało znanej, ale bardzo widowiskowej dyscypliny sportu jaką jest sport psich zaprzęgów.

Jeżeli więc ktoś ma już dość zgiełku miasta, pracy ponad siły, czy chce po prostu odpocząć i zostawić stres daleko - powinien odwiedzić Gospodarstwo Agroturystyczne HUSKYFARM. Spędzenie kilku dni w towarzystwie watahy Syberian Husky, niezwykle łagodnych psów, daje dorosłym i dzieciom niepowtarzalną okazję do obserwacji ich zachowań, zabaw oraz uczy codziennej pielęgnacji i odpowiedzialności.

Ponadto goście mogą korzystać także z pola do minigolfa, boiska do siatkówki i rowerów.

HUSKYFARM jest doskonałą bazą wypadową na pobliskie szlaki rowerowe i piesze oraz na spływy kajakowe rzeką Kwisą. Także wypady narciarskie na stoki polskie i czeskie. Atrakcje turystyczne regionu: Zamek Czocha, Zamek Kliczków, Hradek (Zamek Grabstein), Frydlant (zamek i ratusz) czy leniuchowanie nad brzegami Jeziora Złotnickiego lub Leśniańskiego - to oferta udanego wypoczynku dla każdego.

Gospodarstwo agroturystyczne HUSKYFARM

Maciej i Hanna Snela

  • Wolimierz 51
  • 59-820 Leśna
  • tel. 756 105 561
  • kom. 600 882 620, 600 331 140
  • huskyfarm@huskyfarm.pl
  • www.huskyfarm.pl

Tagi:  ·agroturystycznie

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl