Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Mirsk  » Kwieciszowice  » Dudek Bed & Breakfast

Aktualizacja: 2010-05-12

Dudek Bed & Breakfast

DUDEK BED & BREAKFAST - pensjonat położony na skraju wielkich połaci leśnych z widokami, które zapierają dech w piersiach

Dudek Bed & Breakfast jest czynny cały rok. Nie jest to dziwne biorąc pod uwagę, że wszystkie pory roku są tu wyjątkowo urocze.

Możecie Państwo tutaj przenocować, zjeść dobre śniadanie i cudownie oddać się lenistwu. Oferujemy także atrakcyjniejsze formy wypoczynku. Na wyraźne Państwa życzenie można wziąć udział w kursie malarskim (np. rano 3 godziny malowania) lub jesienią, pod okiem znawców tematu, zbierać grzyby. Obok b&b przebiegają szlaki rowerowe, z których również można skorzystać.

Nasz dom leży w bliskim sąsiedztwie lasów, wiec odwiedziny takich zwierząt jak sarny, lisy, dziki, wydry i dzięcioły to codzienność. Szczególnie częste jest to zimą. Latem jest tutaj ciepło, zimą temperatury dochodzą do minus 20 stopni. Klimat jest zbawienny dla osób mających problemy z oddychaniem, astmatyków i dla osób wkraczających przedwcześnie w okres starzenia się. Na tych terenach znajdują się różnego rodzaju sanatoria.
Pogórze Izerskie, Karkonosze.

Jakie są koszty pobytu?

  • Za jeden nocleg ze śniadaniem płacą Państwo: 70, 80 lub 100 złotych za osobę w zależności od wielkości i charakteru pokoju.
  • Koszty posprzątania pokoju to 20 złotych na tydzień.


Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub pisząc na adres e-mailowy: rezerwacja@dudekbb.pl

Każdy pokój posiada własna łazienkę, WC i prysznic.
Śniadanie składa się z produktów naturalnych zakupywanych u miejscowych rolników (np. miód, jaja czy też dżemy), jak też z warzyw z własnego ogródka ekologicznego.
Niedaleko od nas, we wsi znajduje się sklepik, w którym mogą się Państwo zaopatrzyć we wszystkie potrzebne rzeczy. W odległości ok. 20 km znajdują się supermarkety.

Częstymi gośćmi tego regionu są Niemcy i Holendrzy. Kwieciszowice mają dogodne położenie. Miejsce jest ciche i ustronne, dające wiele możliwości wypoczynku. Nudzić się Państwo na pewno nie będziecie.

DUDEK BED & BREAKFAST

Agroturystyka Weijs - Nowak

  • Kwieciszowice 22 A
  • 59-630 Mirsk
  • tel. (0048) 757 839 516
  • kom. (+48) 609 500 035, 695 741 141
  • info@dudekbb.pl, rezerwacja@dudekbb.pl

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl