Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Świeradów -Zdrój  » Świeradów-Zdrój (miasto)  » Chata Przy Strumieniu

Aktualizacja: 2018-01-25

Chata Przy Strumieniu

To ostatni dom na końcu drogi, dalej już tylko las...

Miejsce z zapachem leśnego igliwia

Takich domów pozostało niewiele. Ma 130 lat, a może więcej... Każdy z pokojów jest inny, choć mają wspólny urok. Ich wnętrza łączą w sobie klimat dawnego ze współczesną funkcjonalnością. Zarówno mniejsze, pokój 2- i 3-osobowy - dla par i małych rodzin, jak i dwa większe, 5-osobowe, dla grupek przyjaciół i nieco większych rodzin, mają własne łazienki. Łącznie Chata Przy Strumieniu mieści 15 osób. Udogodnieniem jest dziecięce łóżeczko dla najmłodszych gości, a dla każdego: lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa i żelazko.
Z każdego pokoju widać las, z jednego staw, z drugiego sad.

Kiedy woda zamarza, Chata Przy Strumieniu staje się chatą na stoku

W przyziemiu Chaty Przy Strumieniu można z gospodarzami zjeść śniadanie. Na obiad zaś bezpłatnie dowiozą do zaprzyjaźnionej z Chatą Przy Strumieniu karczmy lub przywiozą zamówione dania.
W porze poobiedniej można zrelaksować się na hamaku, a wieczorem biesiadować przy ognisku lub podziwiać miliony gwiazd w Izerskim Parku Ciemnego Nieba. Aby zakosztować górskich wędrówek nie trzeba nigdzie jechać - wystarczy wyjść z domu, bo szlaki są o krok.

Cena za noc / osobę dorosłą wynosi 75 zł, zaś za dziecko zapłacimy tylko 35 zł. W koszt pobytu wliczone jest śniadanie. Do ceny noclegu należy doliczyć opłatę klimatyczną (pobieraną przez gminę miejską Świeradów-Zdrój).
Parkowanie aut na posesji jest darmowe. Gospodarze akceptują w Chacie Przy Strumieniu zwierzęta domowe, a ich pobyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Chata Przy Strumieniu przyjmuje pod dach także grupy zorganizowane oraz organizuje wydarzenia: integracyjne, rodzinne itp.
Rezerwacja miejsc telefonicznie lub via e-mail.

Chata Przy Strumieniu


  • ul. Kościuszki 7
  • 59-850 Świeradów-Zdrój
  • tel. 519 571 812
  • chataprzystrumieniu@gmail.com

Tagi:  ·agroturystyka ·agroturystycznie

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl