Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Jablonec nad Nisou  » Jizerka  » Chata PYRAMIDA

Aktualizacja: 2011-12-19

Chata PYRAMIDA

Hotel Panský dům, Chata Pyramida i hala sportowa Sklárna oferują gościnę dla lubiących sport, ceniących bardzo dobry standard noclegów w otoczeniu pięknej i surowej przyrody Gór Izerskich

Obiekty Dudovich w Jizerce oferują 80 miejsc noclegowych w stylowo wyposażonych (w większości 2-osobowych) pokojach typu LUX i STANDARD. Pokoje wyposażone są w prysznice i toalety. W większości pokojów znajduje się stolik konferencyjny i biurko, a niektóre mają telefon i gniazdko internetowe. Pokoje LUX są większe, mają przedsionek i zawsze widok na góry. Pokoje STANDARD są mniejsze, ale także stylowo i przytulnie wyposażone. Niektóre nie mają widoku na góry lecz na hotelowy dziedziniec.

W niektórych pokojach istnieje możliwość wstawienia dostawek. Do dyspozycji są także dwa czterołóżkowe apartamenty rodzinne i dwa wielołóżkowe pokoje o standardzie turystycznym.

Całkowitą liczbę miejsc noclegowych w obiektach można zwiększyć do 100 przy pomocy dostawek, a dodatkowo można skorzystać z oferty sąsiednich obiektów znajdujących się w Jizerce.

Recepcja dla osób korzystających z noclegów znajduje się w hotelu PANSKÝ DŮM.

W sezonie zimowym standardem jest pobyt z częściowym wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja). W pozostałych porach roku można wybrać między noclegiem ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją.

Do dyspozycji są zamykane pomieszczenia na rowery i narty. Nie posiadający własnego sprzętu mogą wypożyczyć rowery, narty biegowe i rakiety śnieżne w hotelu.

We wszystkich obiektach obowiązuje zakaz palenia.

Chata PYRAMIDA to dawne centrum życia społecznego Jizerki i jej okolicy. W latach 2005-2006 obiekt przeszedł remont kapitalny. Obecnie PYRAMIDA oferuje swoim gościom większy komfort pobytu, zachowała jednak charakter górskiego schroniska. Działalność odnowionej PYRAMIDY rozpoczął tradycyjny bal w kwietniu 2006 roku.

Stylowo urządzone pokoje w większości są dwuosobowe, z natryskiem i toaletą. Na piętrze jest miejsce do spotkań towarzyskich, niektóre pokoje wyposażone są w biurko, na życzenie telewizor. Łączna liczba miejsc noclegowych wynosi od 36 do 52. Z okien roztacza się widok na okoliczne góry.

Historyczna duża sala w PYRAMIDZIE ze sceną na co dzień służy jako stylowa restauracja. Sala wyposażona jest w urządzenia audiowizualne. Dla mniejszych grup mamy wygodny stylowy salonik. Do dyspozycji gości jest sauna z możliwością ochłodzenia się w śniegu lub potoku.

Restauracja Pyramida

Historyczna sala dla 100 osób. Bar, scena, urządzenia audiowizualne (rzutnik LCD, ekran, nagłośnienie, flipchart). Możliwość wykorzystania na imprezy z większą liczbą uczestników. Salonik na 30 osób z kominkiem. Letni taras po południowej stronie z widokiem na górę Bukovec.

Przy większej liczbie turystów obowiązuje samoobsługa.

CENY

Aktualny cennik pobytu w hotelu PANSKÝ DŮM oraz schronisku Chata PYRAMIDA.

Obsługa w językach: czeskim, polskim, niemiecki i angielskim.

Hotel Panský dům i Chata Pyramida

Ondřej i Renata Dudovie

  • Osada Jizerka 20
  • 468 50 Horní Polubný
  • Republika Czeska
  • tel: + 420 483 384 985
  • tel. kom. + 420 602 313 425
  • info@dudovi.cz
  • www.dudovi.cz

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl