Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Stara Kamienica  » Antoniów  » Antoniów 76

Aktualizacja: 2010-08-18

Antoniów 76

Z rodziną lub przyjaciółmi, a może beztrosko w pojedynkę? Z domu prosto w góry. Twarzą w twarz z zapierającymi dech w piersiach widokami. Z lasami i wodospadami. Z pięknem izerskich krajobrazów

Dom wypoczynkowy "Antoniów 76" od południowej strony graniczy z lasem porastającym Góry Izerskie. W tym kierunku nie ma żadnych zabudowań. Dom znajduje się na zamkniętym terenie z widokiem na góry.

Dzięki murom z naturalnego kamienia i oryginalnemu wykończeniu w
Domu wypoczynkowym "Antoniów 76" panuje wyjątkowa atmosfera. Przenika ją stabilność, styl i wygoda.

Dom został gruntownie przebudowany w roku 2003, przy czym zwrócono uwagę na pozostawienie jego szczególnych właściwości.

Pokoje
W domu znajduje się 16 łóżek dla osób dorosłych. Ponadto istnieje możliwość dostawienia 2 łóżek dla dzieci i 1 łóżka turystycznego. W pokojach znajduje się biurko oraz kącik do siedzenia, a także duża szafa na ubrania, walizki itp.
W nastrojowym wnętrzu domu znajduje się sauna, kabina z prysznicem parowym oraz jacuzzi. We wszystkich pokojach jest osobna łazienka z toaletą.

Łóżka stoją osobno. Na wyposażeniu pokoju jest pościel. W pokojach numer 2 i 3 znajduje się weranda z widokiem na góry. Wszystkie pokoje (4) na pierwszym piętrze są pokojami dwuosobowymi. Na drugim piętrze, w pokojach numer 4 i 5, mieszkać mogą po 4 osoby.
Wszystkie pokoje są przestronnie urządzone i wyposażone w telewizory. Na pierwszym i drugim piętrze obowiązuje zakaz palenia.
Na pierwszym piętrze drzwi wszystkich pokoi wychodzą na przestronny przedpokój. Znajdują się tam: przytulny kącik do siedzenia oraz szafki wypełnione książkami i grami towarzyskimi.

Jadalnia
W jadalni znajduje się długi stół, gdzie każdy może usiąść. Jest to przytulne pomieszczenie mogące służyć zarówno do spożywania posiłków, jak również do innych działań.
Jadalnia jest bezpośrednio połączona z kuchnią, znajdującą się za drzwiami w poprzek korytarza na parterze. Pomieszczenie jadalni można wykorzystać podczas szkoleń i warsztatów. W razie konieczności jest także osobne pomieszczenie na szkolenia grupowe do 30 osób.

Nie mają Państwo ochoty przygotowywać posiłków we własnym zakresie? Są wtedy dwie możliwości. Po pierwsze można zamówić śniadania oraz obiadokolacje w pobliskim pensjonacie Iwenica. Za odpowiednią opłatą można również zamówić posiłki w domu. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej usługi, należy to zgłosić podczas rezerwacji pobytu.

Salon
W salonie stoją dwie duże kanapy i jest tam również kilka wygodnych miejsc siedzących. Jest w pełni wyposażony w sprzęt audio i video: telewizor, odtwarzacz DVD, CD oraz nagłośnienie. Podłoga w salonie jest ogrzewana i znajduje się tam również kominek.
Otwarte przejście pomiędzy salonem a jadalnią idealnie nadaje się na szkolenia i warsztaty, ponieważ w takim układzie łatwo pracować w małych grupach.

Cennik
Ceny wynajęcia domu to 1140 lub 1280 € (euro) za tydzień w zależności od terminu.


Dom wypoczynkowy "Antoniów 76"

  • Antoniów 76
  • 58-512 Stara Kamienica
  • kom. +31 654 201 180
  • landhuis@antoniow76.com
  • www.antoniow76.com

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl